Logo
Krmení Traper kapr 2,5 kg
Krmení Traper kapr 2,5 kg
Sdílejte
Krmení Traper kapr 2,5 kg
Cena
105 ,-
Dostupnost skladem
Množství

Detaily

Tato série krmení by neměla chybět v žádném dobrém receptu, protože určuje zejména konzistenci pro jednotlivé typy vod, tj. řeka, stojaté vody. Základní krmení pro tekoucí vody obsahuje větší procento lepivých složek a pro stojaté vody je za klíčové zajistit velmi rychlý rozpad a vzlínání krmení. Tuto sérii můžeme kombinovat s libovolnou jinou řadou.

  • Feeder - vnadící směs určená k feederovému lovu všech druhů ryb. Charakteristická směs, silně a okamžitě působí, používá se na jezerech, rybnících, kanálech a řekách.
  • Jaz - Klen - vnadící směs určená k lovu jelců. Specifická směs se zakládá na ideálně zvolených chuťových a vonných složkách vybraně působících na tento druh ryb. Přidání červené žemle, dýně a praženého konopí výrazně zlepší její efektivnost. Během rybaření v řece je nutno ke směsi přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.
  • Jezioro - vnadící směs určená k lovu ryb ve stojatých vodách. Lehká směs, dobře pracující, díky čemu rychle nasazuje a udržuje ryby v lovišti. Za účelem usměrnění směsi na zvolený druh ryb nacházejících se v nádrži je nutno přidat vhodné návnadové a chuťové složky příslušné pro tento druh ryb.
  • Karp - vnadící směs s ovocnou příchutí, určená k lovu kaprů. Vhodně zvolená příchuť a granulace složek umožňuje rychle zavádět a dlouho udržovat kapry v lovišti. Vnadící směs je možno ochutit přidáním ořechové příchutě a aromatizované kukuřice z konzervy.
  • Leszc - vnadící směs určená k lovu cejnů. Specifická směs se zakládá na ideálně zvolených chuťových a vonných složkách, vybraně působících na tento druh ryb. Přidáním perníkové a ořechové moučky a tekuté melasy výrazně zlepšuje její efektivitu. Během rybaření v řece je nutno ke směsi přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.
  • Lin - Karas - vnadící směs určená k lovu línů a karasů. Sladká chuť a vhodně zvolená vůně rychle zavádí a dlouho udržuje ryby v lovišti.
  • Ploc - vnadící směs určená k lovu plotic. Vyrobena na základě vhodně zvoleného pečiva a olejnatých zrn oblíbených tímto druhem ryb. Účinnost směsi se zlepší přidáním vařeného nebo praženého konopí. Na velké plotice je nutno rovněž přidat namočené holubí výkaly a lněnou pokrutinu. Během rybaření v řece je nutno k návnadě přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.
  • Rzeka - těžká dobře se lepící vnadící směs určená k lovení na řekách. Tato směs umožňuje rychle nasadit ryby do loviště. Přidáním vhodných návnadových a chuťových přídavků je možno směs usměrnit na určitý druh ryb nacházejících se v řece. Během rybaření v řece je nutno k návnadě přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.
  • Uniwersalna - univerzální vnadící směs z přirozených složek je určena pro lov kaprovitých ryb. Během rybaření v řece je nutno k návnadě přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.

Chcete více informací o produktu Krmení Traper kapr 2,5 kg? Zašlete nám svůj dotaz.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné