Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Logo
Bofix 100ml
Bofix 100ml
Sdílejte
Bofix 100ml
Cena
307 ,-
Dostupnost skladem
Množství

Popis:
Selektivní herbicid pro hubení plevelů v trávnících.

Účinná látka:
klopyralid 20 g/l (2,42% hmot.)
fluroxypyr 40 g/l (5,29% hmot.), MCPA 200 g/l (21,9% hmot.)

Registrován pro:
Okrasné trávníky.
Přípravek je účinný na tyto dvouděložné jednoleté nebo vytrvalé plevele: svízel přítula, ptačinec žabinec, heřmánkovec přímořský, rmeny, starček obecný, opletka obecná, konopice napuchlá, hluchavky, kopřiva ţahavka, penízek rolní, kokoška pastuší tobolka, ohnice rolní, zemědým lékařský, lilek černý, lebeda rozkladitá, merlíky, pomněnka rolní, jitrocel kopinatý, pampeliška lékařská, sedmikráska chudobka, kopřiva dvoudomá, svlačec rolní, šťovíky, ostružník ježiník, plevelné jeteloviny, pcháč oset.

Rozsah a způsob použití:
Přípravek BOFIX proniká do rostlin přes listy, účinná látka je rychle translokována do vzrostných vrcholů a kořenů. Účinek přípravku na plevele je
patrný již za několik hodin po aplikaci. Dešťové srážky 2 hodiny po aplikaci neovlivní negativně účinek přípravku na plevele.
Postřikem na vzrostlé plevele max. 1x za vegetační sezónu,po aplikaci přípravku je možné sekat za 3-4 dny,posekanou trávu (2 seče) - nedávejte do kompostu, ale vyhoďte.
Neaplikujte do 2 dnů po sečení trávníků,pozor na úlet postřikové kapaliny při provádění ošetření v blízkosti pěstovaných dvouděložných rostlin.
Přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován).

Dávkování a vydatnost:
40 ml/4 l vody/ 100 m2
na 5 l aplikační kapaliny a na 125 m2

Aplikace v měsících:
Jaro,Léto, Podzim

Ochranná lhůta:
28 dní
 

Chcete více informací o produktu Bofix 100ml? Zašlete nám svůj dotaz.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné