Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Logo
Dermacomfort Dog Loaf kapsička s paštikou pro psy s problémy s kůží
Dermacomfort Dog Loaf kapsička s paštikou pro psy s problémy s kůží
Sdílejte
Dermacomfort Dog Loaf kapsička s paštikou pro psy s problémy s kůží
Cena
32 ,-
Dostupnost skladem
Množství

Podrážděná pokožka a nadměrné škrábání může kůži vašeho psa poškodit či dokonce způsobit infekci. Podrážděná pokožka může být zklidněna stravou, která obsahuje podpůrné živiny. Kapsička pro psy ROYAL CANIN® Dermacomfort Loaf je obohacena o mastné kyseliny omega 3 a omega 6, které pomáhají pokožku zklidnit, a ta je díky tomu méně citlivá na dráždivé látky v okolním prostředí. Vybrané zdroje bílkovin pomáhají snížit riziko intolerance. Toto chutné krmivo je bohaté na pečlivě vybrané bílkoviny s nízkým obsahem alergenů, které byly vybrány tak, aby přesně odpovídaly potřebám vašeho psa. O svého psa můžete také pečovat tím, že ho budete krmit kvalitními živinami, které prospívají citlivé pokožce a zároveň udržují jeho srst hustou a zdravou. Krmivo ROYAL CANIN® Dermacomfort Loaf je vhodné pro psy všech velikostí.

Kromě této lahodné paštiky je program výživy Dermacomfort dostupný také ve formě křupavých granulí. Obě krmiva jsou nutričně kompletní a navzájem se dokonale doplňují. Proč nevyzkoušet paštiku jako doplněk granulí?

Chcete více informací o produktu Dermacomfort Dog Loaf kapsička s paštikou pro psy s problémy s kůží? Zašlete nám svůj dotaz.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné