Logo
 Pro Plan  Cat Aftercare salmon a tuna 1,5kg
 Pro Plan  Cat Aftercare salmon a tuna 1,5kg
Sdílejte
Pro Plan Cat Aftercare salmon a tuna 1,5kg
Cena
430 ,-
Dostupnost 14dní
Množství

Optimální výživa a posílená ochrana pro kastrované a sterilizované kočky.
Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN AfterCare s vysokým podílem lososa a tuňákem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu. Kombinace dvou různých zdrojů rybích bílkovin v krmivu prokazatelně snižuje denní energetický příjem o 10%*. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři
a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí.
PRO PLAN. Chrání a vyživuje zároveň.
Složení
Losos (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, dehydrovaná moučka z tuňáka (4%), rostlinná vláknina, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, sušená vejce, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.
Doplňkové látky
Nutriční doplňkové látky
Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 300 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.
S antioxidanty.
Analytické složky
Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.
 

Chcete více informací o produktu Pro Plan Cat Aftercare salmon a tuna 1,5kg? Zašlete nám svůj dotaz.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné