Logo
Bolfo Obojek antiparazitní pes + kočka 35 cm
Bolfo Obojek antiparazitní pes + kočka 35 cm
Sdílejte
Bolfo Obojek antiparazitní pes + kočka 35 cm
Cena
340 ,-
Dostupnost skladem
Množství

Bolfo obojek je přípravek k hubení ektoparazitů psů a koček.

•dlouhodobá ochrana - plně účinný již 24 hodin po nasazení
•bezpečnostní pojistka
•voděodolný
•v případě zašpinění/zamaštění obojku je nutno ho umýt v mýdlové vodě, nechat uschnout, mírně natáhnout - tím se znovu reaktivuje

Působí proti blechám u koček 4 měsíce u psů 5 měsíců.
Proti klíšťatům 10 týdnů jak u psů tak koček.
Lze použít od 3 měsíců věku.

Působení obojku: Prášek účinné látky propoxur se postupně přes póry obojku dostává na srst zvířete.Část se uchytí na kůži zvířete, kterou chrání před útokem blech a klíšťat, část padá na zem kde brání přežívání blech a jejich vývojových stádií. Kudy zvíře projde, pracuje jako práškovací letadlo - tím chrání sebe i své okolí lehce, jednoduše a dlouhou dobu. Blechy i klíšťata jsou usmrcena při pouhém kontaktu se psem nebo kočkou, to znamená, že se nestihne ani zakousnout, proto nemůže dojít k alergizaci ani k přenosu nebezpečných nemocí. Na Vaše miláčky se nedostanou ani blechy od zablešeného kamaráda, který nemá to štěstí nosit antiparazitární obojek od Bayera. Psi i kočky s obojkem Bolfo se můžou koupat, po uschnutí je obojek znovu účinný. Pokud je obojek zamaštěný - není na povrchu pudrově bílý je potřeba ho omýt, aby znovu plně působil.

Způsob aplikace:
Vyjměte obojek ze zapečetěného ochranného obalu, rozviňte a oddělte plastikové žebroví z vnitřní strany obojku. Obojek přiložte volně kolem krku a přečnívající konec protáhněte sponami. Na obvyklé péči o srst není třeba nic měnit. Obojek by se neměl sundávat, není poškozován stykem s vodou, působí v klidu i za pohybu.

Složení:
Propoxurum - 4,442 g/obojek 66 cm, Propoxurum - 1,234 g/obojek 35 cm, Polyvinyl chloride, Dibutyl Adipate, Diethyl Phthalate, Epoxidized Soybean Oil, Stearid Acid, Iron Oxide.

Chcete více informací o produktu Bolfo Obojek antiparazitní pes + kočka 35 cm? Zašlete nám svůj dotaz.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné