Logo
Pro Plan Cat  Aftercare turkey+chicken  400g
Pro Plan Cat  Aftercare turkey+chicken  400g
Sdílejte
Pro Plan Cat Aftercare turkey+chicken 400g
Cena
163 ,-
Dostupnost skladem
Množství

Optimální výživa a posílená ochrana pro kastrované a sterilizované kočky.
Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN AfterCare s vysokým podílem krůtího masa a s kuřetem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí.
PRO PLAN. Chrání a vyživuje zároveň.
Složení
Krůtí maso (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.
Doplňkové látky
Nutriční doplňkové látky
Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.
Technologické doplňkové látky
Síran vápenatý dihydrát 5000mg/kg
S antioxidanty.
Analytické složky
Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.
 

Chcete více informací o produktu Pro Plan Cat Aftercare turkey+chicken 400g? Zašlete nám svůj dotaz.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné